9 diák jutott be a Szakma Kiváló Tanulója országos döntőjébe | Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

9 diák jutott be a Szakma Kiváló Tanulója országos döntőjébe

2014. április 7.

Február végén és március elején lezajlottak a Szakma Kiváló Tanulója Verseny, ill. az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny gyakorlati előválogatói. Az elért eredmények alapján megyénkből 9 tanuló jutott az országos döntőbe.

Szakma Sztár Fesztivál

Schrötter Márk

központifűtés-és gázhálózat rendszerszerelő

Széchenyi István Szakképző Iskola

A budapesti döntő,- a 7. Szakma Sztár Fesztivál- nagyszabású fesztivál jellegű rendezvény keretében kerül megrendezésre 2014. április 14-16. között a Hungexpo Budapesti Vásárközpontban. A 38 szakmában két napon át tartó versenyt számos rendezvény kíséri: cégek és iskolák bemutatkozó kiállítása, szórakoztató programok. A harmadik napon az ünnepélyes eredményhirdetésre, a záróünnepségre kerül sor.

A gyakorlati és szóbeli döntők idején (április 14 és 15-én) kamaránk buszos utazást szervez pályaválasztás előtt álló, általános iskolás tanulók, valamint a versenyben érintett szakképző intézmények, szakiskolák diákjainak részére. Az idei évben 400 fő érdeklődő diáknak lesz lehetősége Veszprém megyéből, hogy szervezetten megtekintse a látványos gyakorlati versenyt és a kísérő rendezvényeket.

A döntő helyszínére sok szeretettel várnak a szervezők minden érdeklődőt!

A döntőbe jutott versenyzőknek gratulálunk, a további versenyhez sok sikert kívánunk!